top of page

Sıcak Çözümlerimizle Soğukkanlı Güven: İleri Teknoloji, Güçlü Hizmet, Sizin İçin!

Daha iyi bir yarın için

1998 yılında kurulan şirketimiz, ısıtma-soğutma, mekanik-sıhhi tesisat alanlarında faaliyet göstererek birçok uluslararası markanın distribütörlüğünü üstlenmiştir. İlk günkü azim ve özveriyle başladığımız bu yolculuk, bugün Türkiye genelinde yaygın bir satış ağına ulaşarak sektörünün öncülerinden biri olmamıza olanak tanımıştır.

Firmamız, Ankara, Bursa, Antalya, Fethiye, Alanya, Samsun, İzmir, Aydın, Gaziantep, Malatya ve Konya gibi önemli şehirlerdeki grup şirketleri ile birlikte, 100'den fazla uzman personel ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan anlayışımızla, kaliteli ürün ve hizmetleriyle sektörde güvenilir bir marka olmayı başarmıştır.

Vizyon

Firmamızın vizyonu, pazarda etkinliğini arttırarak Türkiye'nin güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmaktır. Verimliliği ve etkinliği her zaman ön planda tutarak, sektördeki lider konumumuzu güçlendirmek ve sürdürmek en temel hedeflerimizdendir.

Misyon

Misyonumuz, ürün çeşitliliğimizi sürekli olarak geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve yüksek kaliteli hizmet sunmaktır. Güçlü iletişim anlayışımızla müşterilerimizle kalıcı ilişkiler kurarak, uzun yıllar boyunca bu amaç doğrultusunda hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz.

30 Yıllık Deneyim

1998 yılında temelleri atılan şirketimiz, bugün sizlere sunduğu üstün kalite, güvenilirlik ve etkin çözümlerle dolu geniş ürün yelpazesini, 25 yıllık köklü bir deneyimin birikimiyle sunmaktadır. Bu uzun soluklu yolculuğumuz boyunca sektörde elde ettiğimiz tecrübe, müşterilerimize sağladığımız değeri artırmanın yanı sıra, pazardaki lider konumumuzu sağlamlaştırmamıza da katkıda bulunmuştur.

Şirketimizin 25 yıllık deneyimi, her bir müşterimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerde yüksek standartları korumamıza ve geliştirmemize olanak tanımaktadır. Müşteri memnuniyetine odaklanan anlayışımız, uzun yıllara dayanan deneyimimizle birleşerek, sizlere en iyiyi sunma konusundaki kararlılığımızın bir yansımasıdır. 

Geniş Bayi Ağı

Şirketimiz, geniş kapsamlı bir bayi ağı ile müşterilere ulaşmayı amaçlayarak Türkiye genelinde güçlü bir varlığa sahiptir. Ankara, Bursa, Antalya, Samsun, İzmir, Aydın, Manisa ve Konya'daki grup şirketleriyle birlikte oluşturduğumuz etkili bayi ağımız, kaliteli ürün ve hizmetlerimizi daha geniş bir müşteri kitlesiyle buluşturmamıza olanak tanımaktadır.

Bu geniş bayi ağımız, sektördeki önde gelen markaların distribütörlüğünü yapmamızın yanı sıra, yerel pazara hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmamıza da yardımcı olmaktadır. Bayi ağımızın gücü, müşterilerimize daha yakın olmamızı ve ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunmamızı sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma hedefimize katkı sağlamaktadır.

bottom of page